کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
http://thesispublication.com/
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :publication
تاريخ: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۳:۲۷:۳۵
نام انگليسي پرسشنامه Self- Compassion Scale - Short Form
سال انتشار ٢٠١١
مخفف SCS -SF
ابعاد پرسشنامه ٦
تعداد سوالات ١٢
توضيحات تكميلي

ﻣﻘﯿﺎس ١٢ ﻣﺎده اي ﺧﻮد دﻟﺴﻮزي ﻓﺮم ﮐﻮﺗﺎه ﺗﻮﺳﻂ رﯾﺲ، ﭘﺎﻣﯿﺮ، ﻧﻒ و ونﮔﺎﭼﺖ (٢٠١١) ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪه اﺳﺖ. ﻓﺮم ﺑﻠﻨﺪ اﯾﻦ ﻣﻘﯿﺎس ﺷﺎﻣﻞ ٢٦ ﻣﺎده اﺳﺖ. رﯾﺲ و ﻫﻤﮑﺎران (٢٠١١) در ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﺧﻮد، ﻫﻤﺴﺎﻧﯽ دروﻧﯽ ﻣﻘﯿﺎس را ٠/٨٦ ﮔﺰارش ﮐﺮدﻧﺪ. ﺗﺤﻠﯿﻞ ﻋﺎﻣﻞ ﻣﻮاد ﻣﻘﯿﺎس ﻧﯿﺰ، ﻫﻢﭼﻮن ﻓﺮم ﺑﻠﻨﺪ ﻣﻘﯿﺎس، ٦ ﻋﺎﻣﻞ ﺑﯿﺎن ﺷﺪه و ﯾﮏ ﻋﺎﻣﻞ ﻣﺮﺗﺒﻪ دوم ﺧﻮد دﻟﺴﻮزي را ﻧﺸﺎن داد. در ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﺳﺒﺰه آراي ﻟﻨﮕﺮودي (١٣٩٢) ﻋﻼوه ﺑﺮ ﺑﺮرﺳﯽ ﺳﺎﺧﺘﺎر ﻋﺎﻣﻠﯽ ﻣﻘﯿﺎس در ﻧﻤﻮﻧﻪ اﯾﺮاﻧﯽ، آﻟﻔﺎي ﮐﺮوﻧﺒﺎخ ﻣﻘﯿﺎس ٠/٦٨ ﮔﺰارش ﺷﺪ. در ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﻗﺮﺑﺎﻧﯽ، واﺗﺴﻦ، ژو و ﻧﻮرﺑﺎﻻ (٢٠١٢) ﻫﻤﺴﺎﻧﯽ دروﻧﯽ ﻣﻘﯿﺎس ٠/٨٤ ﮔﺰارش ﺷﺪ.

نويسندگان ريس و همكارن
قيمت ٣٠٠٠٠ ريال

 

 

لطفا براي خريد دانلود پرسشنامه به لينك پرسش نامه مراجعه نماييد و اقدام به
خريد پرسشنامه نموده ، براي آشنايي بيشتر نيز   مقياسﺧﻮد دﻟﺴﻮزي - ﻓﺮم ﮐﻮﺗﺎه را مطالعه نماييد.

نويسنده :publication
تاريخ: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۹:۴۴:۰۹

باغ عمودي در فضاي رستوران : در بازديد از يك رستوران ،مشترياني زماني بيشتر علاقه مند به طعم غذا و محيط مي باشند،كه علاوه بر طعم غذا از فضاي آن نيز لذت مي بردندبه طور واضح تر به همراه غذا ،آرامش محيط نيز برايشان الويت دارد.اگرچه اين واقعيت صادق است ،اما امروزه  فشار  پايداربراي محيط آرام  وبه همراه غذاهاي ارگانيك افزايش يافته است و پيدا كردن فضاي رستوران به همان اندازه مهم شدكه در گذشته فقط خوردن خالي غذا بود.در ادامه با ما همراه باشيد تا با كاربرد باغ عمودي در فضاي رستوران بيشتر آشنا شويد.

كاربرد باغ عمودي در فضاي رستوران

غذاهاي خود را از كجا به دست مي آورند؟ آيا آنها از مزارع محلي حمايت مي كنند؟ آيا رستوران ها از تازه ترين مواد تشكيل دهنده استفاده مي كنند؟ همه اينها در صورتي است كه ، البته با حفظ منو مي توانيد غذاي ارگانيك را انتخاب نماييد.

در مرحله بعد به همراه غذا،يك محيطي را كه دوست داريد تجربه مي نماييد،امروزه ديگر  فضاي رستوران براي برخي از افراد حتي از خوردن غذا در آن نيز بيشتر الويت دارد ،افراد ديگر با توجه به زندگي ماشيني امروزه، محيط آرام بخش را بيشتر دوست دارند تا طبخ غذاي عالي!

Vertical-garden2

باغ عمودي در فضاي رستوران

اين ديوارهاي سبز چيست؟

نه،ديوارهاي سبز به رنگ جديدي اشاره نمي كنند. اين كشاورزي عمودي است، و محبوبيت آن در حال افزايش است. واقعاً در چند سال بعد در رستوران هاي سراسر كشور ،حضور ديوارهاي زنده سبز فقط رواج مي يابد.

ايده هاي جديدمديران رستوران  براي جذب مشتري

از آنجا كه رستوران ها اكنون در زمان فوق العاده اي وجود دارند كه ميهمانانشان بيش از هر زمان ديگري نسبت به آنچه مصرف مي كنند نگران باشند، سرآشپزها براي تهيه تازه ترين غذاها اين ديوارهاي سبز را درگير مي كنند.

مهم است كه سرآشپزها و صاحبان آنها بهترين كيفيت مواد را در اختيار مهمانان خود قرار دهند ،و اين كار از طريق داشتن گياهان محلي،كاهو و گلهاي خوراكي در فضاي رستوران آنها در حال رشد است.

ديوارهايي كه شما مي خواهيد بخوريد!

داشتن اين ديوارهاي سبز براي گرفتن مواد اوليه نيز به غذاهاي خوش طعم تر كمك مي كند. آيا شما يك كوكتل با رزماري مي خواهيد؟ در مورد سالاد با سبزي هاي رنگي مختلف چطور؟ آيا ميكرو گوجه ها را بالاي املت خود ترجيح مي دهيد؟ اكنون اين امكان پذير است به مرور، آنها ديوارهايي هستند كه مي توانيد بخوريد و واقعا آنها ديوارهايي هستند كه شما مي خواهيد بخوريد.

Vertical-garden3

باغ عمودي در فضاي رستوران

اين ديوارهاي سبز چگونه كار مي كنند؟

رستوران ها براي رشد و نگهداري اين ديوارها از سيستم هاي رشد هيدروپونيك استفاده مي كنند. سيستم هاي هيدروپونيك براي رشد گياهان در محلول پر از مواد مغذي ساخته شده اند ،اما براي رشد اين گياهان نيازي به خاك نيست.

ويژگي باغ ايستاده در محيط رستوران

اين سيستم ها بسياري از موارد را كه براي رستوران ها و مصرف كنندگان به طور يكسان مفيد هستند انجام مي دهند: گياهان پايدار،سالم تر و عملكرد بيشتري دارند ودر مورد سموم دفع آفات نيز جاي نگراني نيست. همچنين به دليل قابليت استفاده مجدد از هيدروپونيك مقدار كمتري آب در جريان است.

اين سيستم هاي در حال رشد شامل كاشت بذر،آبياري و گرانش است. آبياري در امتداد قسمت بالاي ديوارها شروع مي شود و راه خود را به پايين مي رساند،با مراقبت از همه گياهان در مسير رسيدن به مقصد نهايي خود، سپس آب مورد استفاده مجدد قرار مي گيرد و براي استفاده مجدد در چرخه آبياري بعدي ذخيره مي شود. رستوران ها از نورپردازي مصنوعي استفاده مي كنند تا اين گياهان سرپوشيده رشد كنند.

Vertical-garden1

باغ عمودي در فضاي رستوران

تازه بودن غذا ورضايت مشتريان رستوران !

در كنار هر چيز ديگري، مفهوم كشاورزي عمودي فضايي را ايجاد مي كند كه براي ديدنش جالب است. اين مكالمه را ايجاد مي كند و باعث مي شود كه ميهمانان احساس راحتي كنند كه اگر از گياهان  زيبا استفاده مي كنند،بقيه وعده هاي غذايي آنها به همان اندازه محلي تازه و به همان اندازه خوشمزه تازه است.

اين روزها سرآشپزها و صاحبان رستوران واقعاً در حال گوش دادن و به روز كردن رستوران هاي خود براي ارائه تجربه نهايي به ميهمانان خود مي باشند، همچنين زمان وفاداري توسط مصرف كنندگان آنها است. آنها در حال ايجاد غذاي ساده و صادقانه اي هستند كه مصرف كنندگان مي توانند از آن قدرداني كنند.

نويسنده :publication
تاريخ: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۹:۱۱:۵۶

تجهيزات فست فود را بهتر بشناسيم: اگر شما نيز صاحب فست فود هستيد، يا مي خواهيد براي راه اندازي فست فود اقدام كنيد، حتما مي دانيد كه هر فست فود و رستوراني نياز به تجهيزات به خصوص دارد. براي داشتن يك آشپزخانه ي صنعتي احتياج به تجهيزات آشپزخانه صنعتي داريد. براي خريد لوازم فست فود بهتر است، در ابتدا برخي از اين تجهيزات را بشناسيد. در ادامه ي اين مطلب به بررسي و معرفي برخي از تجهيزات فست فود مي پردازيم. با ما همراه باشيد.

تجهيزات مورد نياز فست فود

 • كابينت آب چكان
 • دستگاه همبرگر زن صنعتي
 • دستگاه يخ ساز صنعتي
 • يخچال صنعتي
 • دستگاه سرخ كن تحت فشار
 • ميز بردينگITM
 • اسلايسر مواد غذايي
 • ميكسر و همزن برقي

كابينت آب چكان

يكي از مهم ترين تجهيزات رستوران و فست فود كابينت آب چكان صنعتي است كه در بخش شستشوي ظروف قرار دارد. استفاده از اين وسيله به اين جهت است كه ظروف تازه شسته شده براي خشك شدن و يده شدن در كابينت بر روي آب چكان قرار گيرد.

كابينت آب چكان به ديوار متصل مي شود و فضاي بسيار كمي را در آشپزخانه اشغال مي كند. با توجه به اندازه و ابعاد اين وسيله قيمت آن برآورد مي شود.

مشخصات فني كابينت آب چكان

 • تمام استيل ( ورق استيل خشدار روكش دار به ضخامت ۰/۸ ميلي متر ).
 • قسمت بالاي سبد آبچكان داراي درب ريلي.
 • سبد آبچكان براساس درخواست مشتري ( تمام استيل ، آبكاري استيل و روكش pvc ) قابل توليد مي باشد.
 • ابعاد استاندارد شامل : ۶۰*۳۰*۸۰ ، ۶۰*۳۰*۱۰۰ ، ۶۰*۳۰*۱۲۰ ، ۶۰*۳۰*۱۵۰.
 • قابل توليد در ابعاد استاندارد و سفارشي.

دستگاه همبرگر زن صنعتي

تجهيزات فست فود را بهتر بشناسيم

همبرگر يكي از مهم ترين غذا ها در فست فود است كه تمامي فست فود ها اين غذاي خوشمزه را سرو مي كنند. براي درست كردن همبرگر احتياج به دستگاه مخصوص داريم. دستگاه همبرگر زن دستگاهي است كه جهت فرم دادن و تهيه همبرگز در تمامي فست فود ها استفاده مي شود كه اين دستگاه جزء تجهيزات ضروري در يك فست فود شناخته شده است.

انواع دستگاه همبرگر زن صنعتي

اين دستگاه انواع مختلفي نظير همبرگر زن دستي, همبرگر زن نيمه اتوماتيك و همبرگر زن تمام اتوماتيك دارد.

دستگاه يخ ساز صنعتي

اكثر رستوران ها, كافي شاپ ها و فست فود هايي كه به مشتريان خود اهميت زيادي مي دهند، از دستگاه يخ ساز استفاده مي كنند. خوردن نوشيدني همراه با يخ لذت بخش تر است و به نظر مي رسد همراه با كيفيت مناسب غذا لحظات خوب و ماندگار تري را در ذهن مشتري حك خواهد كرد. اين امر علاوه بر آن كه مي تواند رضايت كامل مشتري را جلب نمايد، نوعي تبليغ نيز به حساب مي آيد. اين دستگاه با توجه به حجم مورد نيازتان در ظرفيت هاي متفاوت توليد مي شود.دستگاه يخ ساز صنعتي قابليت توليد يخ به صورت پودري و يخ قالبي در وزن ها و ابعاد مختلف را دارد.

يخچال صنعتي

تجهيزات فست فود را بهتر بشناسيم

در فست فود ها براي نگهداري مواد غذايي، سالاد، نوشابه و انواع نوشيدني هاي ديگر از يخچال ايستاده صنعتي استفاده مي كنند. يخچال صنعتي نيز با توجه به احتياج مشتري در ابعاد مختلف و به شكل هاي درب شيشه اي و درب استيل توليد و عرضه مي شود.

مشخصات فني يخچال صنعتي

 • تمام استيل
 • عايق شده بهصورت فوم تزريق جهت ايجاد برودت بهتر
 • تغيير تعداد درب ها با توجه به نياز مشتري (يك درب ، دو درب و … )توليد در ابعاد استاندارد ۷۰ ، ۱۵۰ و ۱۹۰ سانت و به صورت سفارشي بر اساس نياز مشتري.

دستگاه سرخ كن تحت فشار

دستگاه سرخ كن هني پني براي پخت مرغ كنتاكي به كار مي رود  و تماما از جنس استيل است و با گاز كار مي نمايد

اين دستگاه داراي فيلتر روغن داخلي بوده كه براي  تصفيه روغن بعد از پخت استفاده مي شود  و داراي صفحه كنترل كامپيوتري بر روي دستگاه است

ويژگي هاي Brooster 1800

 • مشعل توزيع حرارت فوق العاده
 • پخت كامل تكه هاي مرغ به طور دورا ني
 • سيستم الكترونيكي بي نظير
 •  باز و بسته شدن آسان درب دستگاه
 • فيلترنمودن آسان روغن
 • تنظيم زمان پخت به طور اتوماتيك.
 • پمپ قدرتمند
 • سيستم قفل درب
 • داراي برنامه ريزي تمام ديجيتال براي انواع مواد غذايي در دو نوع گازي و برقي
 • از ساير ويژگي هاي آن مي توان به وجود لوازم يدكي كافي و تعمير كاران خبره براي آن نام برد.

ميز بردينگITM

تجهيزات فست فود را بهتر بشناسيم

يكي از تجهيزات آماده سازي فست فودها و اغذيه فروشي ها است. از اين دستگاه براي اماده سازي غذاهاي سوخاري استفاده مي شود.

دستگاه بردينگ ITM داراي الك اتوماتيك مي باشد كه آرد هاي ضايعاتي را الك نموده و باعث مصرف بهينه آرد سوخاري مي شود.

براي تهيه سوخاري فست فود كه به آن پودر زن مي گويبم،اين دستگاه در دو نوع دستي و اتوماتيك توليد مي شود.

اسلايسر مواد غذايي

تجهيزات فست فود را بهتر بشناسيم

 • تيغه هاي بسيار محكم و برنده
 • جنس بدنه از آلومنيوم مي باشد

به وسيله اسلايسرمواد غذايي مي توانيد هر نوع محصولي را براي ستفاده در آشپزخانه هاي صنعتي و يا خط توليد چيپس ميوه به صورت حلقه اي(ورقه ورقه) , حبه اي و خلال و … در بياوريد.
تيغه هاي اسلايسر بسيار برنده و از جنس سخت و محكم مي باشد. شما مي توانيد با خيالي آسوده از دستگاه هاي اسلايسر هاي صنعتي فست فود شاپ استفاده نموده و از خدمات ما بهره مند گرديد.

ميكسر و همزن برقي

تجهيزات فست فود را بهتر بشناسيم

 • مدل: WSB 2 W
 • مصرف برق: ۳٫۴A , 220V
 • ابعاد: ۱۳x14x78cm

دستگاه ميكسر و هم زن برقي در رستوران و كافي شاپ ها كاربرد زيادي دارد هم زن برقي سرعت عمل را در تهيه مواد غذايي بيشتر مي نمايد و كيفيت در كار را بالا برده و زمان تهيه مواد را كاهش مي دهد.

قطعات اين دستگاه به راحتي از هم جدا شده و قابل شست و شو مي باشد.

خريد تجهيزات و لوازم فست فود براي راه اندازي فست فود

تجهيزات فست فود را بهتر بشناسيم

بعد از مشاوره با تيم حرفه اي و تهيه مكان فست فود، خريد تجهيزات يكي از عوامل تعيين كننده در موفقيت فست فود است. تجهيزات فست فود داراي انواع مختلفي هستن كه شما بايد بسته به مكان و منوي خود آن ها را خريداري كنيد. خريد تجهيزات فست فود درجه يك و با قيمت معقولانه مي تواند ضامن سود و پيشرفت شما باشد. به ياد داشته باشيد خريد تجهيزات نامرغوب از كيفيت غذاي شما مي كاهد و در اين صورت مشتري هاي خود را از دست مي دهيد.

هزينه خريد لوازم فست فود و راه اندازي فست فود

هزينه هاي راه اندازي فست فود معمولا شامل، در نظر گرفتن مبلغي براي اجاره يا خريد مكان، خريد تجهيزات فست فود، تهيه منو، اجراي دكوراسيون و استخدام پرسنل مي شود. كه موارد اخير را مي توان جز هزينه هاي جاري فست فود دانست. عمده سرمايه شما صرف تهيه مكان مي شود. در بقيه موارد معمولا قيمت ها در تمام كشور يكي مي باشد. براي اطلاع از قيمت هاي تجهيزات فست فود به صفحه تماس با ما مراجعه كنيد.

خلاقيت و ايده هاي نوين رمز موفقيت فست فودها

بهتر است بدانيد بزرگترين فست فود هاي جهان مانند مك دونالد و ساب وي از فضا هايي كوچك براي كسب و كار خود شروع كردند. سپس با ايده هايي جديد و نوين موفق شدند، شغل خود را گسترش دهند و به برند هايي معتبر در صنايع فست فود تبديل شوند. پس تقليد كردن از ديگران را كنار بگذاريد و خود در پي يافتن راهي مناسب براي رونق فست فود خود باشيد.

نويسنده :publication
تاريخ: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۶:۴۹:۳۳

امتيازات استفاده از فايبر سمنت در ساخت: فايبر سمنت برد به عنوان يكي از بهترين مصالح در سال هاي اخير شناخته شده است و  با روش نصب كاملا متفاوت با مصالح قديمي مي باشد و همچنين در روند سريع اجراي پروژه تاثير زيادي دارد.با توجه به فوايد و كاربرد زيادي كه فايبر سمنت برد دارد در صنعت ساختمان سازي بسيار به كار گرفته مي شود.

امتيازات استفاده از فايبر سمنت در ساختن!

فايبر سمنت برد يا الياف سيماني متشكل از الياف سلولزي، سيمان و مواد معدني مانند سيليس بوده لذا داراي خواص منحصر بفردي است كه در ساير انواع مصالح ساختماني ديده نمي شود.

امروزه از فايبر سمنت برد در سقف، نماي بيروني، كف، بام، ديوارهاي داخلي و خارجي استفاده مي شود. امروزه به روش استفاده از فايبر سمنت برد در ساختمان سازي روش ساخت و ساز خشك اطلاق مي گردد. در نصب صفحات فايبر سمنت بر روي نما، ديوار، سقف، كف و غيره از مصالح قديمي مانند آب، گچ، ملات، سيمان و غيره استفاده نمي گردد به عبارتي نصب فايبر سمنت توسط اسكت بندي فلزي و پيچ نمودن صفحات بر روي آن انجام مي گيرد.

6102

امتيازات استفاده از فايبر سمنت در ساختن

شركت هاي توليد كننده فايبرسمنت برد

شركت نوين آراد نمايندگي فايبر سمنت برد دراصفهان با قيمت رقابتي همراه با كيفيت استاندارد. فايبرسمنت در كنار مشاوره هاي تخصصي، مي تواند شما را در موفقيت پروژه تان ، ياري رساند. نوين آراد، با تكيه بر توان علمي و فني كارشناسان و تيم اجرايي خود، توانسته به عنوان يكي از بزرگترين تأمين كنندگان و توليدكننده فايبرسمنت برد، دربزرگترين پروژه هاي عمراني كشور، مشاركت نمايد.جهت ثبت سفارش مي توانيد با ما در تماس باشيد.

مزاياي استفاده از فايبر سمنت در ساخت و ساز

_وزن سبك صفحات سيماني اليافدار موجب كاهش وزن كلي ساختمان و در نتيجه مقاومت بيشتر سازه در برابر نيروهاي بيروني وارده از جمله زلزله مي شود. در ساختمانهاي سنتي وزن زياد سازه موجب ريزش آوار و مقاومت كمتر در برابر زلزله، باد و طوفان مي شود.

_ زيرسازي فلزي صفحات فايبر سمنت موجب ايجاد استحكام در اسكلت سازه شده و نقش موثري در تحمل نيروهاي وارده بر سازه را ايفا مي كند.

_ در سيستم ساخت و ساز خشك نيازي به استفاده از آب، گچ، ميلگرد، آجر، بلوك سيماني، خاك، شن و ماسه و … نبوده از اين رو علاوه بر صرفه جويي در هزينه ها موجب كاهش هزينه هاي ساخت و ساز و پرتي حاصل از مصالح ساختماني مي شود.

_ افزايش سرعت اجراي پروژه ناشي از سرعت بالاي نصب نسبت به ساخت و ساز سنتي و نياز به تعداد افراد كمتر جهت اجراي پروژه در مقايسه با ساخت و ساز سنتي.

_ سرعت اجراي بالاي پروژه موجب اتمام پروژه در مدت زمان كمتر و در نتيجه كاهش زمان خواب سرمايه مي شود.

_امكان اجراي سيستم عايق بندي صوتي و حرارتي در ديوار، سقف و نماي فايبر سمنت برد بطور كامل و منطبق بر استانداردهاي بند نوزدهم قانون و مقررات ملي ساختمان و همچنين برخورداري از محيط آرام و دلنشين و صرفه جويي در مصرف انرژي.

كاربرد فضاي خالي ميان صفحات فايبر سمنت برد

در سيستم ساخت و ساز خشك از فضاي خالي ميان صفحات فايبر سمنت برد و لايه زيرين مي توان جهت عبور تاسيسات مكانيكي، شبكه خطوط برق، تهويه مطبوع و لوله هاي آب استفاده نمود. در صورت بروز مشكل در تاسيسات و يا شبكه برق و تهويه مطبوع امكان تعمير و رفع مشكل در كوتاه ترين زمان ممكن و بدون نياز به مصالح سنتي وجود دارد. همچنين ترميم ديوار و يا سقف كاذب فايبر سمنت برد در اسرع وقت صورت مي پذيرد.

6103

امتيازات استفاده از فايبر سمنت در ساختن

 

قابليت هاي فايبر سمنت برد

 1. در ساخت و ساز خشك بدليل اينكه مانند مصالح سنتي از آب و چيز ديگري استفاده نمي شود نيازي به تميز كاري ندارد و همچنين نخاله هاي ساختماني بسيار كم است.
 2. اين محصول در كارخانه توليد ميشود و فاقد هر گونه مشكلات مصالح سنتي مي باشد و روطبت نمي پذيرد.
 3. ضخامت ديوارها , سقف و كف از مصالح سنتي در فايبر سمنت برد كمتر است بناربراين بر مساحت فضا بيشتر افزوده ميشود.
 4. از فايبر سمنت برد مي توان به عنوان زير سازي محيط هاي مرطوب مانند حمام ,آشپزخانه و سرويس بهداشتي استفاده نمود.با توجه به روش نصب صفحات سيماني الياف دار سطح ديوار تراز بندي بوده لذا در مواقع كاشي و سراميك كاري نيازي به ترازبندي سطح زيرين نمي باشد.
 5. در روش نصب ساخت و ساز خشك مراحل خشك شدن نازك كاري حذف شده است بنابراين بر سرعت افزايش كار اضافه مي شود.
 6. صفحات فايبر سمنت برد در برابر رطوبت بسيار مقاوم است بنابراين در ديوارهاي مرطوب مانند حمام ،آشپزخانه ، استخر و سرويس بهداشتي بهترين گزينه مي باشد.

كاربرد فايبر سمنت در ساخت و ساز

كاربرد فايبر سمنت در ساخت و ساز از تنوع بالايي برخوردار است. انواع صفحات سيماني اليافدار ساده، فايبر سمنت برد رنگي , شياردار، فايبر سمنت بردطرح چوب، طرح چرم، نواري و الواري و تايل در ضخامتهاي مختلف از ۶ ميليمتر به بالا توليد و عرضه مي گردد. فايبر سمنت برد با توجه به ابعاد، طرح و ضخامت آن در بخشهاي مختلف ساختمان مانند سقف كاذب، كف، بام، ديوارهاي داخلي و خارجي و نما بكار رفته و از تنوع رنگ برخوردار مي باشد. صفحات سيماني اليافدار در انواع داخلي و خارجي در بازار در دسترس است

آشنايي با انواع خارجي فايبر سمنت برد 

از انواع خارجي فايبر سمنت برد مي توان به نمونه هاي تايلندي آن اشاره نمود كه در طرحهاي چوب، چرم و دكوراتيو توليد و در قسمتهاي مختلف از جمله نماي ساختمانهاي ويلايي مدرن، سقف هاي دكوراتيو و ديوارهاي داخلي مورد استفاده قرار مي گيرد. همچنين صفحات سيماني اليافدار ساده در قسمتهاي سقف،‌كف و ديوارهاي داخلي جهت زيرسازي كه معمولا با پوشش نهايي ديگري پوشانده مي شود بكار مي رود.

6105

امتيازات استفاده از فايبر سمنت در ساختن

خصوصيات منحصر به فرد سمنت برد!

 از خصوصيات منحصر به فرد سمنت برد مي توان به انعطاف پذيري آن اشاره نمود كه امكان ايجاد سطوح قوس دار در نماي ساختمان را فراهم مي سازد اين امر امتياز ويژه اي به معماران و طراحان جهت استفاده در نماهاي مدرن و سطوح دكوراتيو خواهد داد.فايبر سمنت برد باقابليت هاي فراوان بهترين گزينه براي اجراي نماي ساختمان است .

نويسنده :publication
تاريخ: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۶:۳۸:۴۹

كيت كلاچ خودرو : كيت كلاچ خودرو به مجموع ،ديسك صفحه و بلبرينگ كلاچ گفته مي شود.  تمامي قطعات به كار رفته در خودرو وظايفي دارند هر كدام بسته به نوع آنها وظايف مهمي را بر دوش مي كشند هر خودرو از هزاران قطعه تشكيل شده است كه در بهبود كاركرد خودرو به وسيله نقليه كمك مي‌كند يكي از اين قطعات كه بسيار وظيفه مهمي در حركت وسيله نقليه دارد صفحه كلاچ خودرو مي باشد كه در صورت مواجه شدن با مشكل ممكن است خطرات جبران ناپذيري را براي سرنشينان وسيله نقليه ايجاد كند.

كيت كلاچ خودرو را بيشتر بشناسيم

استفاده صحيح از وسيله نقليه يكي از مهم ترين كارهايي است كه رانندگان خودرو بايد در نظر بگيرند تا عمر وسيله نقليه خود را افزايش دهند.

صفحه كلاچ نيز يك قطعه مصرفي در خودرو مي باشد كه هر چند وقت بايد تعويض شود تا براي سرنشينان خودرو مشكلي ايجاد ننمايد.

عواملي كه باعث  كاهش عمر صفحه كلاچ مي شوند:

 شتاب زياد

براي افزايش طول عمر صفحه كلاچ يكي از اصلي ترين فعاليت‌هايي كه بايد در نظر گرفته شود رانندگي ايمن و بدون شتاب است، زيرا شتاب زياد باعث مي‌شود صفحه كلاچ زودتر با مشكل مواجه شود.

فشار در سربالايي ها

تمام جاده هاي جهان داراي سربالايي و سرازيري هاي هستند و مهمترين كاري كه در اين پستي و بلندي هاي موجود از سطح  جاده ها بايد انجام شود دنده كشي مناسب و فشار  نياوردن بر روي موتور وسيله نقليه مي باشد.

با دقت بر روي دنده كشي مناسب در سربالايي ها و فشار نياوردن بر روي موتور مي توانيد عمر صفحه كلاچ خود را افزايش دهيد.

تعداد سرنشين

هميشه هر خودرو توان حمل تعداد خاصي مسافر را دارد كه در صورت رد شدن از ميزان استاندارد ،بر روي تمام قطعات خودرو فشار مضاعفي ايجاد مي‌كند و باعث استهلاك بيشتر وسيله نقليه مي‌شود و ممكن است خودرو را زودتر با مشكل مواجه كند و اين اتفاق روي صفحه كلاچ نيز تاثير مخربي دارد .با استفاده از وزن استاندارد در خودرو، مي توانيد از كاهش طول عمر صفحه كلاچ خود جلوگيري كنيد.

قرار دادن پا بر روي كلاچ

بعد از تعويض دنده سعي كنيد به سرعت پاي خود را از روي كلاج برداريد،زيرا در صورت تماس بسيار ناچيز پاي شما باكلاج خودرو، صفحه كلاچ وسيله نقليه شما درگير مي شود و باعث طول عمر آن مي شود. با برداشتن پاي خود از روي كلاچ مي توانيد در افزايش طول عمر صفحه كلاچ خود موفق باشيد.

درهنگام رانندگي ممكن است براي هر راننده اتفاق بيفتد كه با مشكلات صفحه كلاچ مواجه شود، براي تشخيص اين مشكلات و نشانه هاي ضعف صفحه كلاج بايد نشانه‌هاي آن را دانست:

كلاچ سفت

در هنگام رانندگي اگر احساس كرديد كه خودرو شما سفت شده است و ويژگي ارتجاعي خود را از دست داده است، اين نشان از ضعف صفحه كلاچ خودرو شما دارد و بايد اقدام به تعويض صفحه كلاج خود نماييد.

شتاب در كلاچ

وقت شما تصميم به تعويض دنده خودرو خود را داريد از كلاج استفاده مي‌كنيد و بازگشت و رهاسازي كلاج يك سرعت و شتاب خاصي دارد ولي ممكن است اين اتفاق با سرعت و شتاب بسيار زيادي براي شما روي دهد و كلاج پاي شما را با شتاب خاصي به سمت بالا پرتاب نمايد، اين اتفاق نشان از مشكل داشتن صفحه كلاچ خودرو شما مي باشد.

صداي دنده

هنگام تعويض دنده ،خودرو وقتي از كلاچ مناسب برخوردار باشد، عمل تعويض دنده به سرعت و بدون صداي اضافي انجام مي‌شود ولي اگر هنگام تعويض دنده صداي ناهنجار به گوش شما خورد اين نشان از ضعف صفحه كلاچ خودروي شما است و بايد هرچه سريعتر اقدام به تعويض و تعمير آن نماييد. زير ممكن است براي دنده هاي خودروي شما مشكل ايجاد نمايد و هزينه سنگيني در پي داشته باشد.

تعويض لاستيك خودرو در محل

مراكز مختلفي براي خريد تاير خودرو وجود دارند اما شايد دسترسي به اين مراكز كمي سخت و زمان‌بر باشد. دكترخودرو متشكل از مجموعه فروشگاه هاي تعويض لاستيك  مي باشد و در هر نقطه اي كه شما بخواهيد براي خريد لاستيك و نصب انواع لاستيك ميشلن،لاستيك فالكن ، لاستيك بارز  و گلدستون .... در خدمت شماست. اين نمايندگي با حضور به موقع و تعويض لاستيك درمحل باعث صرفه جويي دروقت و هزينه شما مي شود .
دكتر خودرو عرضه كننده لاستيك با كيفيت بالا مي باشد همچنين جهت دريافت قيمت روز لاستيك به سايت دكتر خودرو مراجعه نماييد.

 افزايش دور موتور و تغيير نكردن سرعت

عمل تعويض دنده و افزايش دنده، جهت افزايش سرعت و شتاب خودرو مي باشد و اين عمل گاهي اوقات ممكن است با مشكل مواجه شود و شتاب و سرعت انتظار رفته براي خودروي شما ايجاد نشود ،اين مسئله يكي از نشانه‌هاي صفحه كلاچ مشكل دار مي باشد و شما براي بهبود عملكرد خودرو  خود بايد اقدام به تعويض آن نماييد

نويسنده :publication
تاريخ: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۳:۵۶:۵۵

پلي يورتان در توليد فيلتر هوا: در توليد فيلتر هوا انواع مختلفي از مواد اوليه استفاده مي شود كه در اين مبحث مي توان  به پلي يورتان در توليد فيلتر هوا اشاره نمود، در ادامه با ما همراه باشيد تا،پلي يورتان را بيشتر بشناسيد.

پلي يورتان در توليد فيلتر هوا

برخي از مواد اوليه توليد فيلتر هوا از اين قبيل اند : پلي ،ايزو ،كاغذ چين خورده استاندارد فيلتر هوا ، كاغذ خام فيلتر هوا ،دي ام اف ، چسب كاغذفيلترهوا، توري فيلترهوا.

مزيت استفاده از پلي يورتان در توليد فيلتر هوا

پلي يورتان ها مواد سبك وزني هستند كاربرد پلي يورتان ها به محيط زيست كمك زيادي مي كند زيرا وزن كمتري ماده در خودرو استفاده مي شود در مقايسه با ساير مواد پليمري. اين مزيت همچنين باعث كاهش مصرف سوخت خودرو و كاهش انتشاز گازهاي آلاينده در محيط زيست مي شود.

در طول ساليان  تا ۴۰ درصد كاهش در مصرف مواد وجود داشته، در حالي كه كارايي و كيفيت نهايي محصول نهايي حفظ شده است. به عنوان مثال، فوم صندلي يكي از قطعاتي است كه كمترين دانسيته را در بين ديگر قطعات مورد استفاده در خودرو مي باشد.

فيلتر هواي خودرو

پلي يورتان در توليد فيلتر هوا : در توليد فيلتر هوا جهت استفاده به عنوان فيلتر خودرو هاي سواري، فيلتر وسايل نقليه سنگين و حتي فيلتر هاي صنعتي اغلب از فوم پلي يورتان فلكس  فوم نرم استفاده مي شود.

تركيبات فوم پلي يورتان 

فوم پلي يورتان مورد استفاده در صنعت فيلتر سازي از تركيب دو مايع شيميايي به نام ايزوسيانات كه به اختصار ايزو گفته مي شود و رزين پلي ال كه به اختصار پلي ناميده مي شود با نسبت مشخص توليد مي گردد.

نسبت تركيب پلي ال به ايزوسيانات معمولا سه به يك مي باشد  در صورت  استفاده از مواد پلي خالص كه اين نسبت توسط دستگاه توليد فوم پلي يورتان قابل تنظيم مي باشد.

همچنين افزودن فيلر موجب غليظ تر شدن رزين پلي ال شده كه باعث وارد آمدن فشار به پمپ دستگاه تزريق و استهلاك دستگاه تزريق فوم خواهد شد. كيفيت فوم فيلتر هوا توليدي علاوه بر خلوص مواد اوليه پلي يورتان تابع عوامل ديگري از جمله  مقدار وزن فوم بر واحد حجم قالب فيلتر، نحوه ميكس مواد با دستگاه يا به صورت دستي و غيره نيز مي باشد.

پلي يورتان در توليد فيلتر هوا

پلي يورتان در توليد فيلتر هوا

مواد اوليه توليد فيلتر هوا

در توليد فيلتر هوا خودرو مواد اوليه مختلفي از جمله مواد پلي يورتان، كاغذ فيلتر، چسب فيلتر، توري فلزي و غيره مورد نياز است. فوم پلي يورتان يكي از مواد اوليه در توليد فيلتر هوا خودرو مي‌باشد كه از واكنش شيميايي دو مايع پلي ال و ايزو ( ايزوسيانات ) توليد مي شود. پلي ال يا به اصطلاح پلي، يك رزين پليمري است كه بسته به شرايط توليد بي رنگ يا شيري رنگ مي‌باشد.

توليد فيلتر هوا استاندارد با پلي يورتان

در توليد فيلتر هوا استاندارد و با كيفيت علاوه بر ميكس مناسب پلي و ايزو ،نسبت تركيب واكنش نيز مي‌بايست به‌دقت رعايت شود. در واكنش پلي يورتان گروه عاملي OH پلي ال با گروه NCO ايزوسيانات تركيب شده و تشكيل فوم پلي يورتان مي‌گردد.

پلي يورتان ها سر و صدا را براي مسافران كم مي كند

خاصيت فوق العاده پلي يورتان در جذب صدا  عايق صوت و لرزه گير كمك فراواني به راحتي و ايمني وسايل نقيله نموده است. عايق صوتي پلي يورتان مي تواند تا ميزان ۵۰ درصد بيشتر از عايق هاي صدا سنتي مورد استفاده در خودرو سر و صدا را كاهش دهد.

پلي يورتان ها براي ما ايمني و راحتي به ارمغان مي آورند

خاصيت عالي جذب صوت پلي يورتان به عنوان ضربه گير و داشبورد، ايمني مسافران و راننده را تضمين مي كند در حالي كه فوم صندلي تحت شرايط استاتيكي و ديناميكي راحتي را براي مسافران فراهم مي كند.

پلي يورتان در توليد فيلتر هوا

پلي يورتان در توليد فيلتر هوا

پلي يورتان ها دوام و مقاومت بالايي دارند

پلي يورتان ها مستعد به خوردگي نمي باشند. در طول عمر خود ماندگاري را حتي تحت شرايط سخت تضمين مي نمايند.

پلي يورتان ها قابل بازيافت هستند

آنها مي توانند در طيف وسيعي از تكنولوژي هاي مورد تاييد بازيافت شوند.بر طبق اصول نسبت وزن به عملكرد، پلي يورتان به عنوان بهترين گزينه در صنعت خودروسازي محسوب مي شود.

مزيت هاي دستگاه تزريق فشار بالا در توليد فيلتر هوا

دستگاه تزريق فوم فشار بالا همانطور كه از نامش پيداست با فشار بالايي دو مايع پلي و ايزو را با هم تركيب و ميكس مي نمايد و در نتيجه واكنش تشكيل فوم پلي يورتان به طور كامل انجام مي گيرد و محصول با كيفيتي در مقايسه با دستگاه تزريق فشار پايين مي توان توليد نمود.

از مزيت هاي ديگر دستگاه تزريق فشار بالا در توليد فيلتر هوا، پاكيزه بودن آن است زيرا هيچ گونه مواد پلي يورتاني در داخل هد دستگاه باقي نمي ماند اما در دستگاه تزريق فشار پايين، با توجه به باقي ماندن مواد پلي يورتان واكنش داده در داخل هد دستگاه، ضروري است فوم پلي يورتان به جاي مانده با حلالي مانند متيلن كلرايد شستشو و پاك گردد.

شركت صنعت فيلتر سگال

همكاران ما در شركت صنعت فيلتر سگال آماده خدمت رساني به شما عزيزان در زمينه هاي مختلف فروش و مشاوره هستند و همچنين اگر ميخواهيد خط توليد فيلتر هوا راه بيندازيد ميتوانيد از كارشناسان بخش مشاوره و تضمين خريد دستگاه رباتيك توليد فيلتر هوا و بخش مربوط به دستگاه چين كن كاغذ كمك بگيريد.

كارخانه توليد فيلتر هوا

با توجه به اين كه متيلن كلرايد با فشار باد پخش مي شود موجب آلوده نمودن هواي محيط نيز مي‌گردد. در توليد فيلتر هوا گاهي ديده مي شود افرادي در منزل و به طور دستي اقدام مي كنند كه به دليل بروز مشكلات تنفسي و پوستي كه اين مواد شيميايي ايجاد مي كنند به هيچ وجه توصيه نمي‌گردد. همچنين رقابت با توليد كنندگان فيلتر هوا كه داراي دستگاه مي باشند، هم از لحاظ كيفيتي و هم قيمتي، به هيچ عنوان براي اين افراد دستي زن امكان پذير نمي‌باشد.بنابراين توصيه مي شود براي سرمايه گذاري و راه اندازي كسب و كار ،سري به كارخانه توليد فيلتر هوا ي سگال بزنيد و اقدام به خريد دستگاه توليد فيلتر هوا جهت ساخت كارگاه نماييد

نويسنده :publication
تاريخ: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۱۰:۲۹:۵۶

مزاياي سيستم هاي ساخت و ساز خشك : براي اطمينان از كيفيت و ارزش يك سازه بايد در هنگام طراحي يك پروژه معماري فاكتورهاي زيادي را در نظر بگيريد. تكنيك ساخت و ساز در بيشتر موارد اولين موردي است كه بايد مورد ارزيابي قرار گيرد ، زيرا اين تنها عاملي است كه به درستي طرح پيشنهادي را تحقق مي بخشد و كارايي پروژه را از نظر زمان ، هزينه ، كار ، كار نهايي و كيفيت نهايي تعيين مي كند.

معايب استفاده از مصالح سنتي در ساخت و ساز

بخش ساخت و ساز مسئول توليد مقادير زيادي زباله است. به گفته السيو كارلي ، اقتصاددان و استاد فناوري محيط زيست ، ۶۰٪ از كل زباله هاي توليد شده در شهرهاي برزيل از ساخت و سازهاي عمراني ناشي مي شود. دايانا اسكلاگ ، مدير شوراي ساخت و سازهاي پايدار برزيل (CBCS) گفت كه در حالي كه فقط ۲۰ تا ۵۰ درصد كالاهاي طبيعي در حقيقت توسط اين بخش مصرف مي شوند ، زباله هاي جامد شهري ناشي از ساخت و ساز دو برابر اين تعداد هستند

علاوه بر اتلاف منابع ، سيستم هاي ساختماني سنتي ، مانند سنگ تراشي و بتن ، نسبت به ساير سيستم هاي صنعتي پيش ساخته ، زمان بيشتري را مي طلبند. فكر كردن در مورد گزينه هاي ديگر كه قادر به سازگاري با سرزمين هاي مختلف هستند ، كه مقرون به صرفه بوده و سريع قابل اجرا هستند ، در بين معماران و سازندگان به يك اولويت تبديل شده است.

استفاده از مواد پيش ساخته در سيستم مونتاژ ، استفاده از سيمان را از بين مي برد و به شما اين امكان را مي دهد كه در يك بازه زماني كوتاه ، ساخت كار را خنثي كنيد. سه مدل اصلي وجود دارد: ۱، قاب فولادي و ۲، قاب چوبي و ۳، فايبر سمنت برد.

مزاياي استفاده از اسكلت هاي فولادي

مزاياي سيستم هاي ساخت و ساز خشك

مزاياي سيستم هاي ساخت و ساز خشك

اسكلت هاي ساخته شده از جنس استيل يا پروفيل هاي چوبي ، فريم هايي با وزن سبك را ايجاد مي كنند ، كه در اين صورت عناصر تشكيل دهنده فضاها مانند ديوارها را بلند مي كنند. بر خلاف اتفاقي كه در مورد بلوك هاي سراميكي يا بتوني رخ مي دهد ، قاب ها توسط تخته هاي سيماني به صورت بيروني بسته مي شوند ، و در داخل توسط گچبري هاي داخلي ، كه بعداً پوشش هاي ديگري (رنگ ، كاغذ ديواري و غيره) دريافت مي كنند. غشاهاي ويژه براي تصفيه حرارتي و صوتي بين لايه ها مانند ساندويچ قرار مي گيرند.

سيستم Steel Frame به طور گسترده در كشورهاي اروپايي توزيع مي شود. اين انبوه با ابعاد خاص و فواصل مشخصي توليد شده است تا همراه با پروفايل ها و اتصالات صنعتي توليد شود. توجه به اين نكته ضروري است كه با توجه به منطقه اي كه پروژه در آن قرار دارد ، فولاد مورد استفاده ممكن است از نظر ضخامت و نوع متفاوت باشد ، كه از مناطق (ساحلي ، روستايي ، شهري) به دست مي آيد. به طور معمول ، فرورفتگيها حداكثر فاصله را در محورهاي در حدود ۶۰۰ ميلي متر و در مورد ديواره هاي هيدروليكي در حدود ۴۰۰ ميلي متر دارند .در سقف ها ، سازه فلزي معمولاً كاشي هاي سيماني موجدار يا فيبر را استفاده مي كند. با توجه به فاصله مدولار تنظيم شده بين بالادست ، دهانه ها (درها و پنجره ها) بايد بطور استراتژيك تنظيم و در كنار توسعه فني پروژه طراحي شوند.

به عنوان يك كار سريع و تميز ، اين سيستم مزاياي بسياري را ارائه مي دهد. تطبيق پذيري آن از آنجا كه مي توان در ساختمان هاي حداكثر چهار طبقه و در پروژه هاي تجاري استفاده كرد. نكته مهم ديگر احتمال بازيافت فولاد است.

مزاياي استفاده از سيستم اسكلت چوبي

مزاياي سيستم هاي ساخت و ساز خشك

مزاياي سيستم هاي ساخت و ساز خشك

سيستم Wood Frame يك سيستم بسيار گسترده در كشور آمريكا است. در هنگام پردازش از مصرف انرژي كم برخوردار است ، از منابع تجديد پذير ساخته شده و در برابر بارها مقاومت بالايي دارد. بيشتر اوقات ، محاسبات ساختاري براي يافتن ابعاد صحيح پروفيل هاي چوب و موقعيت آنها براي تشكيل يك مربع انجام مي شود. متعاقباً صفحات چوبي OSB به همراه فايبر سمنت برد و روكش فلزي براي تشكيل ديوار قرار داده مي شوند. از لحاظ داخلي ، غشايي براي تقويت عايق حرارتي و صوتي درج شده است.

يك سري از سوراخ هاي استراتژيك ترتيب داده شده اند تا امكان نصب تاسيسات برقي را فراهم كنند. تأكيد بر اين نكته مهم است كه اين سيستم به اندازه ديوارهاي سنگ تراشي مقاوم است و حدود ۱۰۰ سال عمر مي كند

مزاياي استفاده از فايبر سمنت برد در ساخت وساز

مزاياي سيستم هاي ساخت و ساز خشك

مزاياي سيستم هاي ساخت و ساز خشك

همان چيزي كه در مورد ساخت و ساز هاي خشك بيان كرديم در مورد فايبر سمنت برد هم صدق مي كند. فايبرسمنت برد هم مانند ساير مصالح ساخت و ساز خشك باعث تسريع روند ساخت وساز مي شود. حداكثر زمان براي ساخت يك ساختمان سه طبقه با استفاده از فايبر سمنت برد و ساخت و ساز خشك ۱۰۰ روز در نظر گرفته مي شود.

از طرفي ديگر بايد بگوييم از نظر مقدار هزينه نيز ، فايبر سمنت برد كمترين هزينه و بيشترين فايده را در ميان ساخت و ساز هاي خشك دارد و برتري فراواني نسبت به ساخت و ساز هاي سنتي.

سرانجام ، بايد در نظر داشته باشيم كه بيشتر شهرها بايد با توسعه تكنيك هايي كه بتوانند كيفيت و پايداري ، كارآيي اقتصادي و توليد انبوه را محقق كنند. سيستم هاي ساخت و ساز خشك (فايبر سمنت برد ،قاب فولادي و قاب جوبي) مي توانند مزاياي فوق را ارائه دهند و نمونه خوبي از سيستمهايي هستند كه مي خواهيم در آينده از آنها استفاده كنيم.

نويسنده :publication
تاريخ: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۱:۰۶:۰۳

مزاياي استفاده از درب اتوماتيك شيشه اي

مزاياي استفاده از درب اتوماتيك شيشه اي: ،استفاده از درب اتوماتيك شيشه اي بسيار افزايش داشته است،به طوري درب هاي سنتي جاي خود رابه اين درب هاي هوشمند داده اند. مزاياي بي شمار اين درب ها باعث همه گير شدن آن شده است . اكنون از اين درب ها در تمام فروشگاه ها، بيمارستان ها و مراكز درماني ، پاساژ ها ، مراكز خدماتي استفاده مي شود ، در ادامه به مزاياي استفاده از درب اتوماتيك شيشه اي مي پردازيم ، با ما همراه باشيد.

مزاياي استفاده از درب اتوماتيك شيشه اي

مزاياي استفاده از درب اتوماتيك شيشه اي

مزاياي استفاده از درب اتوماتيك شيشه اي

از مزاياي استفاده از درب اتوماتيك شيشه اي ،دسترسي و رفت و آمد آسان و با سرعت بيش تر است. علاوه بر روان سازي ترافيك، اين عملكرد نوعي خوش آمد گويي را هم به مهمان در ابتداي ورود به محل اعلام مي كند كه اثر مثبتي از نظر رواني بر ذهن فرد مي گذارد.لوكس بودن اين درب ها نيز باعث افزابش آرامش افراد مي شود.

 بيشتر بخوانيد : آيا از مزاياي نصب سايبان برقي و هوشمند آگاهي داريد؟

استفاده از درب اتوماتيك شيشه اي

از مزاياي استفاده از درب اتوماتيك شيشه اي اين است كه مشكلات حركتي افراد سالمند يا ناتوان را در به كارگيري درب هاي غير اتوماتيك (سنتي يا دستي) مرتفع مي كند زيرا در درب هاي سنتي به دليل نوع كاركرد و طراحي, محدوديت هايي جهت رفت و آمد اين عزيزان ايجاد شده كه در درب اتوماتيك اين مشكلات وجود ندارند.

همين دلايل سبب شده تا با روشن شدن مزاياي استفاده از درب اتوماتيك شيشه  اي مردم به فكر اتوماتيك سازي درب ها بيافتند و به مرور درب هاي سنتي قديمي را توسط درب هاي اتوماتيك و متناسب جايگزين كنند.

مزاياي استفاده از درب اتوماتيك شيشه اي

مزاياي استفاده از درب اتوماتيك شيشه اي

 بيشتر بخوانيد : آيا مي دانيد راهبند هوشمند چيست ؟

درب اتوماتيك شيشه اي چه كارايي دارد؟

 • صرفه‌جويي در فضا با استفاده از درب‌ اتوماتيك شيشه‌اي ديگر نيازي به اختصاص قسمتي از مكان كسب‌وكار شما براي باز و بسته شدن درب‌هاي دستي نخواهد بود
 • زيبايي و پرستيژ يكي از برترين ويژگي‌هاي درب‌ شيشه اي اتوماتيك ظرافت، ايجاد زيبايي و پرستيژ براي معماري اماكن تجاري مي‌باشد.
 • امنيت ساير تجهيزات و ماژول‌هاي امنيتي مثل سيستم‌هاي مديريت يكپارچه ساختمان، اطفاء حريق، دزدگير  و…. به سيستم درب اتوماتيك شما قابل اضافه شدن مي‌باشد.
 • بهينه سازي مصرف حرارتي و برودتي بين ۳۵ تا ۵۰ درصد سالانه
 •  كنترل كردن دما و جلوگيري از وارد شدن آلاينده ها در اماكن پر تردد
 • بالا ترين استفاده از فضاي موجود و امكان ساخت بر پايه اندازه درخواستي
 • بهره گيري از گزينه هاي اجرايي خاص جهت مكان هاي ويژه
 • افزايش كيفي كالا به جهت كاربرد طراحي نوين و ماده اوليه مرغوب
 • زيباسازي نماي ظاهري ساختمان
 • امكان تنظيم سرعت عملكرد درب اتوماتيك با توجه به ميزان ترافيك موجود در محل، تغيير فصل هاي سال و ساعات شبانه روز

دلايل استفاده از درب اتوماتيك

آاستفاده از درب اتوماتيك و به ويژه درب اتوماتيك شيشه اي باعث افزايش دسترسي ها و امكانات براي افراد ناتوان و مسن مي گردد. از طرفي به دليل استفاده از مواد اوليه خاص در توليد اين درب ها، علاوه بر آزادي در طراحي آنها جوانبي همچون جنبه هاي اقتصادي و زيست محيطي نيز در طراحي و ساخت، باعث افزايش طرفداران استفاده از درب اتوماتيك شيشه اي شده است.

افزايش بهره وري انرژي با كاربرد درب اتوماتيك

دانستني هاي انتخاب درب اتوماتيك شيشه اي : مكانيسم بسته شدن درب اتوماتيك بسته به سنسورهاي نصب شده بر روي درب متفاوت مي باشد و از طرفي درب در كل روز بسته است و تنها با ورود و خروج مشتريان باز و بسته مي شود.

با اين وجود درب اتوماتيك براي هر آب و هوايي مناسب است چرا كه بصورت ناخواسته از تبادل هوا بين محيط داخل و بيرون فروشگاه جلوگيري مي شود. اين امر مي تواند در كاهش هزينه هاي گرمايشي و سرمايشي محيط فروشگاه مناسب باشد.

تعويض درب سنتي فروشگاه با درب اتوماتيك كشويي

 يكي از اولين چيزهايي كه مشتريان هنگام ديدار فروشگاه شما با آن مواجه مي شوند، درب ورودي فروشگاه مي باشد.وقتي ورودي تميز و شفافي داشته باشيد، افراد در بيرون از فروشگاه به راحتي داخل فروشگاه شما را مي بينند و تمايل پيدا مي كنند كه وارد فروشگاه شما شوند و همين امر مي تواند باعث خريد مشتريان از فروشگاه شما شود.

يكي از بهترين راه ها براي تحت تأثير قرار دادن يك مشتري بالقوه، استفاده از درب اتوماتيك در درب ورودي فروشگاه مي باشد. كه علاوه بر تحت تأثير قرار دادن مشتري، ظاهر فروشگاه شما را زيبا، مدرن و دل انگيز مي سازد.

مزاياي استفاده از درب اتوماتيك شيشه اي

مزاياي استفاده از درب اتوماتيك شيشه اي

نصب درب اتوماتيك

 عواملي كه بايد در نصب درب اتوماتيك در يك مكان خاص مورد توجه قرار گيرند عبارتند ازنوع ساختمان، اندازه درب، وزن درب، فضاي در دسترس بيروني و يا داخلي بودن مكان مورد نظر، جريان ترافيك، تعداد دفعات استفاده ، ساعت اوج استفاده (بار اصلي ترافيك زمان برگزاري باز و بسته شدن)، زماني كه طول مي كشد تا درب اتوماتيك يك بار به طور كامل باز و بسته شود، مواردي كه از درب عبور مي كنندچه افراد و چه اشيا.

آيا نوع انتخاب فريم در قيمت نهايي درب اتوماتيك تاثيري دارد؟

خير ،انتخاب رنگ فريم بجزء فريم هاي استيل و آنادايز در قيمت نهائي درب اتوماتيك تاثيري ندارد.

درب اتوماتيك گرد چيست و آيا شركت شما درب اتوماتيك گرد نصب مي كند و درب اتوماتيك گرد كجاها كاربرد دارد و قيمت درب اتوماتيك گرد چقدر مي شود ؟

درب اتوماتيك گرد با چهار لت متحرك ۹۰ درجه متحرك گرد وچهارلت ثابت گردتوليد مي شود كه مجموعا ۳۶۰ درجه مي باشد .كه به صورت كشوئي مورب (نيم دايره) به طرفين حركت مي كند.

 هوشمند در نيز مانند ديگر شركت ها نصب درب اتوماتيك گرد را در دستور كار خود دارد و با توجه به نياز مشتري و بررسي محل نصب و اقدام به نصب اتوماتيك گرد مي نمايد .

درب اتوماتيك گرد اغلب در هتل ها و اماكني پرترددي كابرد دارد كه :

۱ نياز به زيبائي محيطي دارند
۲ فضاي كافي جهت بازشدن درب اتوماتيك گرد داشته باشند
۳ نيازمند جداسازي فضاي داخل از بيرون ميباشند چرا كه در زمان بازشدن درب اول فضاي در بين دو درب ايجاد ميشود كه مي توانيد از لحاظ برودت و اتلاف انرژي ميتوان گزينه اي مناسب باشد

نويسنده :publication
تاريخ: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۹:۴۸:۰۲

چرا گاهي تاير نو عملكرد مطلوبي ندارد؟

۱۳۹۸/۵/۹

چرا گاهي تاير نو عملكرد مطلوبي ندارد؟ : تايرها از اجزاي مختلفي مانند تركيبات لاستيكي، استيل و منسوجاتي ساخته شده اند كه كيفيت و دوام لاستيك به آنها بستگي دارد. هنگام توليد لاستيك درون قالب را با روغني مي‌پوشانند كه تاير به ديواره قالب نچسبد.

چرا گاهي تاير نو عملكرد مطلوبي ندارد؟

هنگام توليد لاستيك درون قالب را با روغني مي‌پوشانند كه تاير به ديواره قالب نچسبد.در ابتدا ممكن است مقدار كمي از اين روغن روي لاستيك شما باشد و عملكرد اوليه تاير را كاهش مي دهد. در 800 كيلومتر اول اين روغن به مرور از ديواره تاير جدا مي شود و شرايط كاركرد اجزاي مختلف تاير با يكديگر را فراهم مي كند. ذكر اين نكته نيز مهم است كه تايرهاي قبلي شما كه به دليل عمق آج كم تصميم به تعويض آنها گرفتيد، در مسيرهاي خشك و معمولي با توجه به تجارب رانندگان مسابقات اتومبيل راني، پاسخ گويي بهتري نسبت به فرمان پذيري خودرو دارند.

نياز به زمان و طي مسافت تاير

 تعجب نكنيد كه تايرهاي جديد شما فرمان پذيري كمتري دارند. اين تايرها نياز به زمان و طي مسافت براي بروز توانايي هاي فني خود دارند.
احتياط: همواره در تست توانايي هاي فني تاير جديد نصب شده احتياط را رعايت نماييد. تايرهاي جديد، نياز به طي دوره اي مشخص براي بروز قابليت هاي فني خود دارند.

راهنمايي ما براي خريد يك تايرمناسب

خريد لاستيك براي ماشين براي اكثر مردم كاري پيچيده،زمان بر و پر هزينه اي است.اما اگر مي خواهيد لاستيك جديد بخريد؛براي انتخابي راحت، راهنمايي مرحله به مرحله ما رو دنبال كنيد.تا هم لاستيكي مناسب خريد نماييد،و هم هزينه هاي سنگيني پرداخت نكنيد.

چه موقع به لاستيك جديد نياز داريد؟

-وقتي هنگام رانندگي حس مي كنيد خودرو به سمتي كشيده مي شود.
-زماني كه  حس مي كنيد خودرو در مسير لغزش دارد.
- در زمان ترمز گرفتن خودرو به موقع متوقف نمي شود.
اما عجله نكنيد اول از سلامت سيستم هاي فني خودرو مطمين شويد،با يك سكه عمق شيار ها را بررسي كنيد،فشار هواي داخل تاير هارو چك كنيد و بعد از آن اقدام به خريد كنيد.
اما در مواقعي كه لاستيك پارگي هاي شديدي داشت ديگر به بررسي نيازي نيست و بايد به صورت اورژانسي به فكر لاستيك جديد باشيد.

نكات زير را در خريد لاستيك رعايت نماييد


__براي خريد لاستيك شرايط آب و هوايي منطقه ي زندگي خود،نوع رانندگي تان،جاده هايي كه در آنها رفت و آمد داريد و ميزان استفاده از خودرو تان در طول هفته را در نظر بگيريد.

__سايز مناسب لاستيك براي خودروي شما از اهميت ويژه اي برخوردار است، و اين امر بر روي مصرف سوخت و سرعت خودروي شما تاثير دارد.

__گارانتي و خدمات پس از فروش محصول را بررسي كنيد،تا در صورت معيوب بودن يا متناسب نبودن لاستيك بتوانيد آن را تعويض كنيد.

تاريخ توليد لاستيك را بررسي كنيد

 • از فروشگاه هاي معتبر خريد كنيد تا از صحت و سلامت لاستيك جديد مطمين باشيد و قبل از خريد قيمت ها، شرايط خدمات، گارانتي ها و تخفيف ها را با هم مقايسه كنيد.
 • براي صرفه جويي در زمان از فروشگاه هاي معتبر به صورت آنلاين خريد كنيد، و از راهنمايي هاي آنها براي خريد لاستيك مناسب و خدمات ارسال و نصب آنها بهره مند شويد.
 • براي تعويض لاستيك ها به افراد متخصص مراجعه كنيد تا آسيبي به ديگر قطعات و لوازم مربوط به چرخ و رينگ وارد نشود.
 • با توجه به شغل و استفاده اي كه از خودرو داريد،دقت كنيد كه ميزان وزن بار و فشار هواي لاستيك متناسب با نياز شما باشد
 • اگرچه لاستيك تاريخ انقضا ندارد اما بهتر است بيشتر از ۵ سال سن نداشته باشد، كه اين طول عمر به شرايط نگهداري از لاستيك نيز بستگي دارد.

 

نويسنده :publication
تاريخ: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۹:۱۶:۴۳

خريد فيلتر هوا در شهر رشت : فيلتر هوا از جمله تجهيزات خودرو مي باشد كه به دليل كاربرد مهمي كه در زمينه حفاظت از موتور دستگاه ها دارد،جايگاه ويژه اي را داراست. در حال حاضر استفاده از فيلتر هواي مناسب و با كيفيت در شهر رشت و ساير شهر هاي ايران از انتخاب هاي اصلي افراد متقاضي خريد اين دستگاه به شمار مي رود.فيلتر ۲۰: آماده ارائه مشاوره  و فروش، انواع فيلتر هوا مي باشد.

خريد فيلتر هوا در شهر رشت

خريد فيلتر هوا در شهر رشت

كاربردهاو مزاياي استفاده از فيلتر هوا درشهر رشت

به طور معمول هر ۱۰ هزار كيلومتر رانندگي با خودرو، بايد فيلتر هواي آن عوض شود، در صورت به تعويق انداختن تعويض فيلتر هوا، راندمان عملكردي خودرو كاهش مي‌يابد و هواي كافي به سيستم احتراق اتومبيل نمي‌رسد، از همين رو به تعويق انداختن تعويض فيلتر هوا، مصرف سوخت اتومبيل را تا ۲۵ درصد افزايش مي‌دهد.

فيلتر هواي آلوده مي‌تواند جريان هوا را به موتور كاهش دهد و به معناي واقعي كلمه موجب خفه شدن آن شود. در نتيجه سيستم كنترل انتشار گاز و دود خودرو را تحت تاثير قرار دهد. تعويض فيلتر هوا اين مشكلات را از بين برده و موجب كاهش انتشار دود و به هدر رفتن سوخت، صرفه‌جويي در وقت وهزينه مي‌شود.

بنابراين مهم ترين كاربرد فيلتر هوا ،تصفيه هوا است.حتما تا كنون انواع متعددي از فيلتر هاي هوا را ديده ايد و يا استفاده كرده ايد.و يا حتي شايد در انتخاب فيلتر هوا مناسب دچار ترديد شده ايد و مردد هستيد كه كدام نوع از فيلتر مناسب خودرو شما است، نگران  نباشيد ما همراه شما هستيم.

ساخت دستگاه كاغذ چين كن كاغذ به روش غلطكي

ساخت دستگاه كاغذچين كن كاغذ به روش غلطكي مخصوص ماشينهاي سنگين

ساخت دستگاه كاغذ چين كن كاغذ به روش تيغه اي ،فيلترهاي گرد،باعرض و ارتفاع چين متفاوت جهت فيلترهاي گرد براي بنزين و هوا و روغن

شركت توليد كننده فيلتر هوا

شركت سام صنعت قومس توليد كننده خط توليد فيلتر هوا،دستگاه توليد فيلتر هوا، دستگاه تزريق فوم، دستگاه چين كن كاغذ و تامين كننده انواع قالب توليد فيلتر هوا وهمچنين فروشنده مواد اوليه  فيلتر هوا ،جهت انواع خودروهاي سواري،از نوع فوم نسل جديد (پلي يورتان) مي‌باشد.

فروش فيلتر هواي خودرو

فروش انواع فيلتر هواي ماشين هيونداي ،هيوندا،نيسان ،تويوتا،بي ام دبليو ،ليفان، ايسوزو،  برليانس.

شركت سام صنعت قومس سازنده مستقيم و بدون واسطه خطوط توليد فيلتر هوا در  رشت مي باشد.به طور كلي خودرو‌ها از دو فيلتر هوا و روغن به صورت ثابت استفاده مي‌كنند و براي جلوگيري از ورود ناخالصي‌هاي موجود در سوخت مورد استفاده به سيكل احتراق موتور نيز از صافي بنزين يا فيلتر بنزين بهره گرفته مي‌شود.با ما همراه باشيد تا شما را با فيلتر هوا آشنا سازيم.

خريد فيلتر هوا در شهر رشت

خريد فيلتر هوا در شهر رشت

چه زماني بايد فيلتر هواي خودرو تعويض گردد؟

اگر احساس كرديد كه خودرو شما با مشكلات زير همراه است مي بايست فيلتر هواي خودرو بازديد و در صورت كثيف بود تعويض شود.

افزايش زمان استرات

افزايش گازهاي خروجي از اگزوز

افزايش مصرف سوخت

كاهش توان موتور

لرزش مداوم موتور

افزايش ايجاد رسوب بر روي شمع موتور خودرو

ريپ زدن موتور

 

آيا لرزش موتور ماشين به علت كثيف بودن فيلتر هوا مي باشد؟

اگر در هنگام ايستادن خودرو،موتور خودرو لرزش و تكان‌هاي عجيب دارد و يا زماني كه گاز را مي‌فشاريد و خودرو دير به فشار گاز واكنش نشان مي‌دهد،سريع بايد اقداماتي جهت حل مشكل خودرو برداريد.

مواردي كه باعث لرزش بيش از حد خودرو مي‌شوند عبارتند از: كثيف بودن فيلتر هواي ماشين، وجود نقص در سيستم جرقه‌زني در شمع‌هاي خودرو، خراب بودن واير شمع‌ها.

كم مصرف نمودن  دستگاه توليد فيلتر هوا

جهت آگاهي، كلمه اينورتر به معني تبديل كننده مي باشد و در دستگاههاي توليد فيلترهواي خودرو اين قابليت را ايجاد مي كند تا برق ورودي تكفاز دستگاه را تيديل به سه فاز نمايد و نيازي به ورودي برق سه فازنباشد و مصرف را تا يك سوم كاهش دهد و بهترين نوع محفاظت را انجام دهد.

اينورتر تكنولوژي است كه  كمپاني هاي بزرگ از آن حتي در لوازم خانگي نيز استفاده مي كنند دليل آن اين است كه اين شركتها كاملااز قابليت هاي اين تكنولوژي آگاهند. لازم به ذكر است نوع و كيفيت اينورتر مصرفي در دستگاه فيلتر هوا بسياراهميت دارد.

خريد فيلتر هوا در شهر رشت

خريد فيلتر هوا در شهر رشت

چگونه مي توان يك فيلتر هواي مناسب انتخاب كرد؟

خريد فيلتر هوا در شهر رشت : فيلتر هواي ماشين قطعه‌اي است كاربردي،در مسير ورود هوا به سيستم سوخت‌ رساني خودرو انژكتور يا كاربراتور  كه داخل محفظه مخصوص فيلتر،نصب مي گردد.همانند يك صافي عمل كرده و مانع ورود ذرات معلق و آلايندگي موجود در هوا به داخل موتور مي شود.فيلتري كه شما انتخاب مي كنيد بايد از برند معتبر و داراي نشان استاندارد باشد، فوم بكار رفته در آن بايد از جنس مرغوب  و قابل انعطافي باشد تا محفظه‌ي فيلتر را بصورت كامل پر و آب بندي نمايد.

فيلتر ‌هواي خودرو، چگونه عمل مي‌كند ؟

در كاغذ مصرفي مدياي فيلتر ( سطح فيلتراسيون ) اليافي به كار رفته است ، داراي منافذي كه ذرات‌ريز از آن‌ها عبور مي كنند . اين ذرات به‌مرور زمان بروي فلومتر انباشته شده و موجب اختلال در عملكرد اين سنسور گرديده ، تركيب نا‌مناسب سوخت و هوا را به‌همراه دارد كه منجر به افزايش مصرف سوخت و آلايندگي شديد هوا و محيط‌زيست و كاهش قدرت موتور خودرو مي گردد.

چگونه فيلتر هوا را نصب نماييم؟

خريد فيلتر هوا در شهر رشت : دسترسي به فيلتر‌ هوا به منظور تعويض آن در بسياري از خودرو‌ها آسان است و نياز به ابزار خاصي ندارد.
فيلتر هواي مناسب خودروي خود را پيدا كنيد ، درب محفظه ي فيلتر را جدا كرده ، فيلتر قديمي را برداشته و فيلتر جديد را جايگزين آن كنيد.
فيلتر جديد را درست جاي گذاري كنيد و بعد از بستن درب محفظه از كاركرد درست موتور و مكش هوا اطمينان حاصل كنيد.
لازم به ذكر است در فيلتر‌هواي خودرو‌هاي سبك قابليت تميز كردن و استفاده‌ي مجدد از آن‌ها وجود ندارد ، زيرا بر اثر استفاده كارايي لازم را از دست مي دهد.

فروش انواع فيلتر هوا ،فيلتر روغن ، فيلتر كابين و روغن موتور بصورت تك و عمده و به قيمت كارخانه
ارسال به سراسر كشور

موضوع:
برچسب‌ها: فيلتر هوا با بهترين كيفيت،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ