کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
در مورد آب قليايي شش وجهي بيشتر بدانيم . آب قليايي . خريد آب قليايي
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :thesis-2018
تاريخ: 1398/5/9  ساعت: ۲۳

در مورد آب قليايي شش وجهي بيشتر بدانيم : آب مايعي است كه از H2O تشكيل شده است، هيدروژن و اكسيژن به دليل داشتن بارهاي مثبت و منفي همديگر را جذب مي  كنند. در طبيعت با توجه به انرژي و حركتي كه آب دارد، H2O هايي كه با هم پيوند مي دهند تعداد شش مورد در پايدارترين حالت  است و بشدت هم در حال گردش به دور خود هستند، نمونه آن آب برف و باران است.

كريستال آب شش ضلعي داراي اندازه 60 هرتز و دقيقا هم اندازه دهانه سلول است، در اين حالت آب براحتي وارد سلول شده و خارج مي شود و علاوه بر اين املاح مورد نياز هم براحتي در دسترس سلول قرار مي گيرد.  

در مورد آب قليايي شش وجهي بيشتر بدانيم

مزاياي آب قليايي شش وجهي نسبت به ساير آب ها

در آبهاي ديگر مثل آب شهري به دليل اين كه يكسري فرآيندهايي اتفاق مي افتد و آب از حالت طبيعي خارج مي شود و به خاطر اين كه انرژي خود را از دست داده اند و بار دار هستند كريستالهاي آب بجاي شش ضلعي تا 90 پيوند تشكيل داده بنابراين كريستالهاي آب شهري بزرگ مي شود و يك كريستال 90 ملكولي داريم.

در آب شهري  كه همه مدل آب از شش ضلعي تا خوشه هاي كريستال بزرگ داريم، ملكولهايي مي توانند جذب سلول شود كه داراي اندازه كوچك هستند و خوشه هاي آبي بزرگ(آب نيمه هيداراته) قابليت جذب خيلي كمتري در سلول دارند، طبيعتا املاح رساني و سوخت و ساز  كمتر مي شود و در بلند مدت تاثير نامطلوب خود را نشان مي دهد.  ممكن است سلول تشنه باشد اما با خوردن آب هم آبرساني درست انجام نشود و در دراز مدت باعث پيري سلول شود.

منابع آب قليايي شش وجهي مانند آب چشمه كه در كوهستانها و از مخازن برف و باران تامين شود و در حركت هم باشد آب خوبي است نفوذ پذيري بسيار بالايي دارد، همه جا قابل دسترس نمي باشد.

در مورد آب قليايي شش وجهي بيشتر بدانيم

اندازه خوشه هاي آب قليايي شش وجهي چگونه است

اندازه آب قليايي شش وجهي تقريبا در حد خوشه هاي آب شهر كه داراي خوشه هاي ملكولي120 تا 150 هرتز است، همچنين مشابه بودند با تصفيه آبها چون تصفيه آبها هم املاح آب را مي گيرد اما خوشه هاي آب شهري را كوچك و يا منظم نمي كند.

دستگاه هاي توليد آب قليايي از شايعه تا واقعيت

دستگاههاي توليد كننده آب قليايي كه در بازار وجود دارد آب شيرين كن است كه آب نمك دار وارد آن مي شود و آب  شيرين يا آب خالص مي گيريم،  مقدار زيادي آب هم در فرآيند شيرين كردن كه بصورت اسمز معكوس انجام مي شود  و فرآيند 6 تا 7 مرحله اي است هدر مي رود، براي يك ليوان آب دو ليوان آب هدر مي رود، در خيلي از مناطق كشور ما نيازي به انجام چنين فرآيندي براي آب نيست، چرا كهTDS  قابل اغماض است و مي تواند انجام نشود، متاسفانه  در جامعه اي كه ما آب نداريم  مشكل و كمبود آب داريم، بواسطه دستگاههاي توليد كننده آب قليايي خانگي شايد ميليون ها ليتر آب روزانه  هدر مي رود و حتي اين دستگاه ها قادر نيستند يك آب آشاميدني با حداقل مواد معدني توليد كنند چه برسد به توليد آب قليايي .

بنابراين ما به شما پيشنهاد مي كنيم از آب قليايي توليد شده در كارخانجات استفاده كنيد زيرا فرآيند توليد آب قليايي در اين كارخانه ها به صورت متمركز با دستگاه هاي ويژه صورت مي پذيرد

دستگاه هاي آب يونيزه قليايي و شش ضلعي در كارخانجات آب را تصفيه، شش ضلعي، قليايي و يونيزه هم مي كند، بصورت حرفه اي، و مبني بر دانش و با الهام از طبيعت طراحي و ساخته شده است. توليد آب قليايي به اين صورت است كه املاح نامناسب گرفته شود نه همه املاح، همچنين در فرآيند توليد، كلر آب و اگر آفت كش ها و مواد شيميايي داخل آب باشد گرفته مي شود، اما گچ آب كه شامل بيكربنات ها است از آب گرفته نمي شود چرا كه منيزيم و كلسيم  آن  براي استحكام استخوان مورد نياز است.

تفاوت آب قليايي شش وجهي با آب آشاميدني شهري

آب قليايي شش وجهي چندين تفاوت با آب شهري دارد، نفوذپذيري بسيار بالايي دارد، خاصيت آنتي اكسيداني كمي و از پيري زودرس و مشكلات سلولي جلوگيري مي كند، آبهاي قليايي شش ضلعي گاز كمتري در خود جذب مي كنند. حبابها را در آب شش ضلعي نداريم، آب داراي حباب باشد در معده قابليت جذب ندارد و بايد برگردد كه باعث رفلاكس مي شود و دومين ايراد اين است كه معده اي كه مي توانسته آب را فرضا در 5 دقيقه جذب كند در ده دقيقه آن را جذب مي كند و در بلند مدت در بيماريهاي گوارشي تاثير گذار است.

چنانچه آب قليايي شش ضلعي در يك كتري پر از گچ ريخته شود گچ ها را پاك مي كند. آب قليايي شش ضلعي اگر هوا ندارد باعث بهبود نفخ و كاهش رفلكس مي شود.

خواص درماني آب قليايي شش وجهي

به منظور بررسي خواص درماني اين آب، در تحقيقي و تحت نظارت يكي از اعضاي هيئت علمي دانشگاه، تاثير درماني آب قليايي شش ضلعي حاصل از اين دستگاه، بر روي يك جامعه بيمار 75 نفري در يكي از بيمارستان هاي شيراز انجام و مشخص شد بعد از دو ماه استفاده از اين آب 70 نفر از بيماران بيماري رفلكس و نفخ بهبود يافته بودند، در همين تحقيق مشخص شد كه آب قليايي شش ضلعي تاثير مثبتي در بهبود و جلوگيري از سنگ كليه دارد و در يازده نفر از اين جامعه تحت بررسي بعد از دوماه مصرف اين آب، سنگ كليه دفع و يا كوچك شده بود.

آب قليايي شش ضلعي خواص درماني ديگري هم دارد، براي نمونه بيان شده همان طور كه گچ كتري را مي تواند پاك كند، در داخل عروق هم مي تواند از تشكيل پلاكتها جلوگيري كند چون حلاليت بالايي دارد و در دراز مدت مي تواند بيماريهاي قلبي را كاهش دهد

:
برچسب‌ها:

[ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ