کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
ميزان درآمد مدير رستوان
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :thesis-2018
تاريخ: 1398/5/8  ساعت: ۱۸

رستوران گردي به طور قطع يكي از پرطرفدارترين تفريحات مردم ايران است. اين امر در سال هاي گذشته به كبابي و تنها چند رستوران كي.اف.سي محدود مي شد اما امروزه اگر هنگام عبور از عرض خيابان كمي با دقت تر به اطراف نگاه كنيد، متوجه وجود رستوران هاي “فست فود” در هر ۲۰۰ متر مي شويد.

غذاهاي فست فود يا به عبارتي ديگر غذاهايي كه از آنها به عنوان غذاي حاضري نام برده مي‌شود اغلب غذاهايي نظير پيتزا، همبرگر، چيزبرگر، انواع ساندويچ‌، مرغ سوخاري، ناگت مرغ، سيب‌زميني سوخاري و… هستند كه از رستوران‌هاي عرضه‌كننده اين نوع غذاها تهيه مي‌شود.

وجه تمايز رستوران‌هاي فست‌فود با ديگر رستوران‌ها در اين است كه غذاي از پيش آماده شده را پس از مدت زمان كوتاهي بعد از دريافت سفارش مشتري به او تحويل خواهند داد. معمولا غذاهاي فست‌فود به صورت نيم پز و در حجم زياد از قبل تهيه شده و در مدت زمان كوتاهي پس از دريافت سفارش مشتري پخته و گرم شده و به او تحويل داده خواهد شد.

وجود تعداد زياد اين رستوران ها نشانگر درآمد بالاي رستوران ها نيز است. به طبع اگر شما هم مدير رستوران و هم صاحب رستوران باشيد درآمدهاي ميليوني خواهيد داشت. اما اگر به عنوان مدير يك رستوران مشغول فعاليت هستيد قطعا چيز كمتر از صاحب رستوران دريافت مي كنيد.اما ميزان حقوق مدير رستوران بستگي به توانمندي ها و درآمد رستوران دارد.

وضعيت استخدام مدير رستوران در برخي كشورهاي جهان

استراليا – در بازه زماني۵  سال گذشته ميزان استخدام مديران رستوران رشد۱۷.۵  درصدي داشته و رشد متوسطي در آينده براي آن پيش بيني شده است.

ميزان درآمد مدير رستوان راه اندازي فست فود

ميزان درآمد مدير رستوان

ميزان درآمد مدير رستوران در ايران چقدر است؟

در خصوص ميزان درآمد مدير رستوران در ايران اطلاعات دقيقي در دسترس نمي باشد. اين شغل عليرغم سختي هاي زيادي كه دارد، در صورت موفقيت جزء مشاغل پردرآمد به حساب مي آيد. درآمد مدير رستوران ها با توجه به اينكه خود صاحب رستوران اند و يا در رستوران يا هتلي استخدام هستند، ميزان مهارت، تجربه و توانمندي هاي آنها درآمدهاي متفاوتي دارند.اين صنعت در حال حاضر افراد بسيار زيادي را به خود مشغول كرده است و با يك حساب سرانگشتي و با توجه به استقبال روزافزون مردم به غذا خوردن در بيرون از خانه به عنوان يك تفريح، هر شب رستوران هاي شهر بزرگي مثل تهران گردش مالي چند ميلياردي را شاهد هستند.

درآمد مدير رستوران در برخي از كشورهاي جهان

استراليا  – متوسط درآمد سالانه اين شغل۴۵.۶۰۰  دلار (قبل از كسر ماليات) مي باشد.

انگلستان  – متوسط درآمد سالانه اين شغل براي افراد تازه كار و دستياران مدير رستوران بين۲۷.۵۰۰  تا۳۵.۰۰۰  دلار و براي مديران رستوران با تجربه بين۳۸.۰۰۰  تا۶۱.۰۰۰  دلار مي باشد

ميزان درآمد مدير رستوان

ميزان درآمد مدير رستوان

شخصيت هاي مناسب شغل مدير رستوران و فست فود

در يك انتخاب شغل صحيح و درست، عوامل مختلفي از جمله ويژگي هاي شخصيتي، ارزش ها، علايق، مهارت ها، شرايط خانوادگي، شرايط جامعه و … براي هر فرد بايد در نظر گرفته شوند. يكي از مهم ترين اين عوامل ويژگي هاي شخصيتي مي باشد. شناخت درست شخصيت هر فرد فرآيندي پيچيده و محتاج به تخصص و زمان كافي است. البته هر فردي ويژگي هاي منحصربه فرد خود را دارد، حتي افرادي كه به نوعي تيپ شخصيتي مشابه دارند، باز هم در برخي موارد با يكديگر متفاوت هستند.

به طور كلي هميشه افراد موفقي از تيپ هاي شخصيتي مختلف در تمام مشاغل هستند و نمي توان دقيقا اعلام كرد كه فقط تيپ هاي شخصيتي خاصي هستند كه در اين شغل موفق مي شوند. اما طي تحقيقاتي كه صورت گرفته تيپ هاي شخصيتي اي كه براي اين شغل معرفي مي شوند، عموما اين كار را بيشتر پسنديده و رضايت شغلي بيشتري در آن داشته اند.

شخصيت هاي مناسب اين شغل بر اساس شخصيت شناسي MBTI

ميزان درآمد مدير رستوان

ميزان درآمد مدير رستوان

اين تيپ شخصيتي استقلال كاري و داشتن ارتباط با ديگران را دوست دارند. آنها دوست دارند از خلاقيت خود در كارشان استفاده كنند.

اين تيپ شخصيتي كارفرماي مادرزاد است و دوست دارد براي خودش كار كند، زيرا هم آزادي و انعطاف لازم را دارد و هم مي تواند روي كار و حوزه اي كه علاقه دارد كار كند.

اين تيپ شخصيتي از دنياي تجارت و بازرگاني لذت برده و مي خواهد در موقعيت اقتدار و رهبري باشد. او داراي انديشه هاي بلند مدت براي برنامه ريزي مي باشد و دوست دارد با افراد مستقل و نتيجه گرا (كه كمتر نياز به سرپرستي مستقيم دارند) كار كند. همچنين اين فرد توان تاثيرگذاري خوبي بر ديگران دارد.

اين تيپ شخصيتي كارآفرين مادرزاد است. او مي تواند محيطي جديد، منعطف و متحول ايجاد كند و با كمك خلاقيت فراوان خود سيستم ها و روش هاي جديدي بوجود آورد. اين تيپ شخصيتي معمولا در كار خود با افراد زيادي ارتباط دارند.

:
برچسب‌ها:

[ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ