ما  در موسسه كنكور ونوس با داشتن  تجربه طولاني در امر كنكور و آمار قبولي  بالا براي تمام كساني كه از خدمات  و دي وي دي هاي ونوس استفاده كرده اند  قصد داريم تا روش هايي را به شما  بگوييم كه بتوانيد در كنكور براي خود ايجاد انگيزه كنيد و در راستاي كسب  رتبه برتر و جايگاهي عالي گامي موثر برداريد. 

تمامي   كارشناسان معتقدند كه ابتدا آن‌چه در ذهن شكل مي‌گيرد يك تخيل است و پس از   مدتي تخيل تبديل به آرزو و سپس آرزو به اميد و آن‌گاه اميد در صورت   استمرار به اشتياق سوزان مبدل خواهد شد و آنگاه است كه شما قادريد به آن   تخيل دست پيدا كنيد و به يك واقعيت تبديل كنيد. اشتياق، سوخت لازم براي   موفقيت مي باشد. اگر بتوان انسان را به يك ماشين تشبيه كرد در اين صورت مي   توان اينگونه بيان كرد كه انسان براي رسيدن به موفقيت همان‌قدر نياز به  شور و اشتياق دارد كه اتومبيل به بنزين براي حركت كردن.

شرايط و روش هاي ايجاد انگيزه در داوطلبان كنكوري

►در   ابتدا بايد ترس از شكست خوردن را در خود نابود كنيد. زماني را كه كودك   بوديد و تازه مي‌خواستيد راه رفتن را بياموزيد به خاطر داريد؟. يادتان   مي‌آيد چند بار زمين خورديد تا راه رفتن را آموختيد؟ فكر كنيد اگر در آن   دوران بعد از چهار بار زمين خوردن اشتياق، علاقه و اميدتان را براي تلاشي   ديگر و ايستادني دوباره از دست مي‌دايد الان چه اتفاقي مي‌افتاد؟ جز  اين‌كه  الان در سن بلوغ هم بايد چهار دست و پا راه مي‌رفتيد؟ اما تعداد  افرادي كه  راه رفتن را در كودكي نمي‌آموزند بسيار كم و ناچيز هستند؛ به  نظر شما دليل  آن چه مي تواند باشد؟
اين گونه مي توان سوال بالا را پاسخ  داد كه، كودكان كوچك‌تر از آن‌اند كه مسائل رواني شكست و عدم موفقيت، بر  آنان تأثير منفي بگذارد؛ اما چرا ما در  بزرگ‌سالي به‌ خود مي‌آموزيم كه  بايد از شكست وحشت كنيم و از هر شكست كوچك  ده‌ها شكست ديگر بسازيم.  مطئمناً اين چيزي جز يك نگرش اشتباه و نا صحيح  نيست كه از سوي جامعه و  اطرافيانمان به مرور زمان بر ما تحميل شده است و  البته اين طرز تفكر مانند  هر نگرش غلط ديگري قابل تغيير و تصيح مي باشد

دي وي دي انگيزشي كنكور 99 سايت اصلي ونوس.

►داوطلبان   گرامي اين نكته بسيار مهم و با ارزش را فراموش نكنيد كه باتري انگيزش خود   را مدام شارژ كنيم. اما شايد از خود بمرسيد كه جگونه مي توانم اين كا را   انجام دهم؟
بايد اين گونه سوالا بالا را پاسخ داد كه، با يادآوري هدف   اوليه و تجسم خلاق به ‌طور مكرر؛ يعني تصوير موفقيت نهايي را در ذهنمان   ببينيم و با آن زندگي كنيم و مطمئن باشيم كه آن تصوير در دنياي واقعيت   اتفاق خواهد افتاد؛ البته اگر كمي تلاش كنيم و از هدف خود دلسرد نشويم مي   توانيم به تمامي آنها دست پيدا كنيد و بهترين نتيجه را نيز مي توانيد كسب   كنيد.

►در  اين مسير طولاني بايد اين  نكته را در نظر بگيريم كه گاهي بايد در كنار  توجه به كيلومترهاي  باقي‌مانده از راه، به مسير طي‌شده هم نظري بيندازيم و  هر گاه تنبلي و  نااميدي به سراغمان آمد از خود بپرسيم «تا اين ‌جاي راه با  زحمت فراوان  آمده‌ام، حيف است كه كارم را نيمه‌تمام بگذارم!» اين پرسش به  شما نيرو و  انگيزه‌ي لازم را براي ادامه‌ي مسير مي‌دهد. آخر اين‌كه هر گاه  ديديد  واقعاً دلسرد شده‌ايد يك قلم و كاغذ برداريد و همه‌ي چيزهايي را كه  از  نيمه‌تمام گذاشتن كار نصيبتان مي‌شود، در يك ستون بنويسيد. در ستون  مقابل  تمام لذت‌ها و دستاوردهايي را كه از ادامه دادن كار تا به آخر- چه به  لحاظ  مادي و چه معنوي- به ‌دست مي‌آوريد، بنويسيد. اگر كفه‌ي ترازو به نفع   ستون اول باشد در جهت تغيير مسير و  افتادن به جريان صحيح زندگي گام  برداريد، اما اگر مواهب ادامه دادن كار  بيش‌تر بود بر روي همين مواهب  تمركز كرده و آن‌گاه با قدرت تمام به‌ كار  خود ادامه دهيد و هيچ وقت اين  را فراموش نكنيد كه اين خود شما هستيد كه مي  توانيد بهترين و اصلي ترين  كمك را به خود كنيد تا بتوانيد در اين مسير به  موققيت دست پيدا كنيد.

►با   تمام قدرت مسير انتخابي خود را ادامه دهيد، هيچگاه از حركت باز نايستيد.   يه روز هاي خويي كه پس از دست يابي يه موفقيت خواهيد داشت فكر كنيد اين  خود  يك روش براي انگيزه بيشتر و قدرت بيشتر در ادامه مسير مي شود.

دي وي دي هاي انگيزشي موسسه ونوس

دي وي دي آموزشي انگيزش تحصيلي ،تدريس استاد نيكخو دكتر رامين نيكخو در سال هاي گذشته مشاور ي بود كه سبكي جديد را در مشاوره ارائه داد بخش   انگيزشي مشاوره هاي ايشان نقطه ي عطفي در مشاوره بود , دي وي دي هاي  مشاوره  اي و روش هاي درس خواني براي كنكور مي باشند.دي وي دي  آموزشي  انگيزش  تحصيلي ،تدريس استاد نيكخو ، توليد شده در موسسه كنكوري ونوس كه  شامل 2 دي  وي دي  مي باشدكه در موسسه كنكوري ونوس توليد شده و شما مي  توانيد قيمت دي  وي دي هاي كنكور را در صفحه ليست قيمت محصولات ونوس ملاحظه  فرماييد

دي وي دي آموزشي ( خود باوري ،اراده ،انگيزه) تدريس استاد اناري در   سال كنكور ميزان انگيزه داوطلبان و نيز استفاده مفيدشان از زمان بالا و   پايين مي رود. گاهي حسابي درس مي خوانند و گاهي تنبلي مي كنند. گاهي   اميدوارند و گاهي نااميد. اين پكج به كنكوري ها ياد مي دهد بدون نياز به   حرفهاي انگيزشي كه يك روز حالشان را خوب مي كند اما اثر دايمي ندارد، به   شيوه رتبه هاي برتر كنكور به اراده آهنين برسند، زمانشان را مديريت نمايند  و  بر تنبلي غلبه كنند. همينطور اين پكج به كنكوريها ياد مي دهد چطور مسير   سال كنكورسراسري را با لذت و هيجان طي كنند (نه استرس فراوان و رنج و عذاب روحي).

هدف از توليد اين پكيج چيست؟

اراده آهنين و انگيزه پايدار داشته باشيد
باورتان به خودتان بيشتر شود
استرس تان را به شدت كاهش دهيد
به جاي تمركز بر گذشته يا استرس آينده، بر همين الان و درس امروز تمركز كنيد
از سردرگمي و حالت قرباني بودن در بياييد
ترس از شكست را عملا كم رنگ كنيد

دي وي دي يك دو سه بدرخش با تدريس استاد اناري اين مجموعه دي وي دي كه شامل 21 لوح فشرده آموزشي است براي دانش‌آموزانِ داوطلب كنكور سراسري تهيه و تدوين شده است.  آزمون  سراسري و آزمون‌هايي از اين دست صرفا ميزان دانش داوطلبان را  نمي‌سنجد  بلكه توانايي هاي مديريتي آن‌ها را نيز بر كفه‌ي ترازو مي‌گذارد.  داوطلب  كنكور بايد بتواند با داشتن برنامه‌ي مناسب مطالعاتي، در طول رسيدن  به روز  كنكور انگيزش‌هاي لازم را در خود پيدا و تقويت كند. نيروهاي انگيزشي  كه  به دانش‌آموزان كمك مي‌كند همواره با ميزان ثابتي از سطح انرژِي و  هيجاني  اين مسير را به مقصد برسانند. دي وي دي هاي آموزشي كنكور دكتر اناري راه‌هاي تقويت نيروهاي رواني داوطلبان را آموزش مي‌دهد تا دانش آموزان آرام و نرم خود را در رتبه‌هاي برتر كنكور ببينند.

دانش آموز عزيز!
همراه پكج 1 - 2 - 3 بدرخش2 هديه تقديمتان مي گردد:

1.دي وي دي هاي "استعداد من در چه شغلي است" كه يك وبينار ضبط شده بسيار پرطرفدار دكتر اناري است.
اين دي وي دي ها داخل همين پكج دي وي دي است.
2 . سه جزوه كه ميتوانيد در كنار ويديوها از آنها استفاده كنيد. اين جزوات هم داخل همين بسته است.

دي وي دي آموزشي روش هاي كاربردي مطالعه تدريس استاد نيكخو دي وي دي  آموزشي روش هاي كاربردي مطالعه ،تدريس استاد نيكخو ، توليد شده در موسسه كنكوري ونوس كه شامل 3 دي وي دي مي باشد

02166935380

09120439434